sobota, 16 czerwca 2012

Trójka e-pik czyli zastanawiam się

Akces do wyzwania zgłosiłam trochę spóźniona, bo Trójka wystartowała w lutym, a ja dołączyłam w maju. Już wspominałam na blogu, że  to wyzwanie naprawdę mobilizuje mnie do czytania i nie pozwala na kurczowe trzymanie się utartych szlaków. Zadanie czerwcowe zrealizowałam, zostało trochę czasu, więc może cofnąć się w czasie i sięgnąć po lutowe lektury?
Lutowe zadanie to:
- thriller
- powieść obyczajowa
- fantastyka
Miałam poważne kłopoty z wyborem, bo granica np między sensacją, a thrillerem jest płynna, powieść Carrolla to pomieszanie gatunków - powieść grozy, powieść obyczajowa, psychologiczna, fantastyka, ale coś wybrać należało. Wybór mój padł odpowiednio na:

- Bernard Cornwell - Śmiercionośny jacht - thriller- Magdalena Giedrojć - Mrówka w komputerze - obyczajowa- Jonathan Carroll - Kości Księżyca - fantastykaCzy dobrze trafiłam? Nie dowiem się, jeżeli nie przeczytam. 

4 komentarze:

 1. W tym miesiącu jesteś bezkonkurencyjna :) Wybór lektur z lutego interesujący. Cieszę się, że tak Ci przypadło do gustu moje wyzwanie :) pozdrawiam i będę wyczekiwać linków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Czasem napada mnie czytelnicze szaleństwo, czasem... Sama się zdziwiłam, że w tym miesiącu tak gładko mi poszło. Może i z lutym mi się uda?

   Usuń
 2. Zastanawiałam się nad dołączeniem w czerwcowym wyzwaniu, ale wiem, że już nie zdążę. W lipcu chyba z tego skorzystam :)
  Wybrane przez Ciebie pozycje są bardzo interesujące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz spróbować, jeżeli nie zdążysz niczego nie tracisz, a zawsze coś sympatycznego zdążysz przeczytać.

   Usuń

"Wskutek złych rozmów psują się dobre obyczaje" - Menander