piątek, 25 lipca 2014

Nie jest tak źle.


O czym mówię? O wyzwaniu Żbikowym, o którym pisałam na początku lipca. Może i Żbik ledwo zipie, ale chyba tylko z gorąca. Aktywność stałych uczestniczek nie zawodzi, czytają, zaglądają, z czego się bardzo cieszę. Z moimi lekturami wyzwaniowymi znacznie gorzej. I choć czytam, to nijak lektury moje nie pasują do wyzwania. Zaplątałam się w literaturę niemiecką, francuską. Chciałam poczytać coś nietypowego. Poczytałam, ale na urlop zabieram kryminalną Skandynawię. Lackberg, Nesser i może coś jeszcze? Mam nadzieję, że będę miała, o czym opowiadać.

Właśnie...
Wyjeżdżam na dwa tygodnie i stąd ten wpis . Chciałam moje współuczestniczki żbikowej przygody uprzedzić, że lipcowego podsumowania nie będzie, ale za to podwójne w sierpniu. Wyjeżdżam i zasięg do sieci będę miała raczej ograniczony i muszę to jakoś przetrwać. Więc przepraszam za poślizg podsumowujący, mam nadzieję, że mi to wybaczycie. A tymczasem: Paaa! Jak mawia cudna Alutka z "Rodziny zastępczej"

12 komentarzy:

 1. Udanego urlopu! Podsumowanie dwumiesięczne mi pasuje.
  Paaaa! :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, w ogóle w wakacje Żbik powinien być od razu podwójny, na 2 m-ce hurtem.
  U mnie też nie dość, że mało czytania (zaległości opisuję), to już kryminalnie wcale.
  Udanego, przyjemnego wypoczynku!
  Wracaj do nas z naładowanymi bateriami ;-)
  Buziaki!
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli wyzwanie przetrwa do kolejnych wakacji, będzie podsumowanie jedno wakacyjne. To chyba rozsądne wyjście . Zaległości mam mnóstwo, ale i pisanie nie bardzo mi idzie. pozdrawiam ciepło, a raczej upalnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja właśnie kończę pierwszy od dawna polski kryminał, którym zamierzałam się zrehabilitować:( Ale poczekam (zwłaszcza, że ostatnio z pisaniem u mnie nie bardzo).
  Udanego wypoczynku! A to, że bez dostępu do sieci, to tylko lepiej. Mi za każdym razem robi to bardzo dobrze, czego i Tobie życzę:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapominam też o telewizji, choć będąc w domu też rzadko oglądam. Do pisania nie zaganiam, bo sama mam z tym kłopot ;)

   Usuń
 5. Kochana wypoczywaj, życzę ci słoneczka i udanego, spokojnego wypoczynku :)

  Dwumiesięczne podsumowanie - jestem jak najbardziej na TAK :)

  Gorąco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, słoneczka mam już dość. Upały u nas straszne. Marzy mi się letnia ulewa, niech nawet z burzą ;)

   Usuń
 6. Wypoczywaj a im mniej zasięgu będziesz mieć tym lepiej dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń

"Wskutek złych rozmów psują się dobre obyczaje" - Menander